Jednoduchost a Funkční Design

Moravská střední

Pro nás je každý projekt příležitostí vyjádřit kreativitu a vášeň skrze design a tvořivost. Projekt „Moravský střední“ je pro nás zvláštní, protože jsme měli tu čest spolupracovat se školou na vytvoření jejich výroční publikace.

Výroční publikace je mnohem více než jen kniha plná obrázků a textu. Je to způsob, jak uchovat vzpomínky, připomenout úspěchy a oslavit jedinečnost Moravského středního. Naše úkolem bylo zajistit, že každá stránka této publikace bude odrážet ducha a identitu této instituce.

Client

Moravská střední s.r.o.

Role

Grafický designer

Datum

Duben 2022

Website

moravskastredni.cz

Galerie projektu

Galerie projektu

Naše práce

Prozkoumejte naši rozmanitou kolekci projektů.

  • Procházka XY

    Procházka XY

    Procházka XY je jedinečný umělecký projekt, který spojuje umění plakátů s vizuální uměleckou výstavou. Hlavním zaměřením tohoto projektu je tvorba a prezentace plakátů.

  • Moravská střední

    Moravská střední

    Výroční publikace je mnohem více než jen kniha plná obrázků a textu. Je to způsob, jak uchovat vzpomínky, připomenout úspěchy a oslavit jedinečnost Moravského středního. Naše úkolem bylo zajistit, že každá stránka této publikace bude odrážet ducha a identitu této…

Začněte svůj projekt dnes.

Kontaktujte nás nyní, abychom mohli diskutovat o vašich potřebách ohledně designu a vytvořit úchvatnou vizuální identitu pro vaši značku.

© 2023 Logodilna. All rights reserved.